ReferenceSnažíme se vždy odvést tu nejkvalitnější práci, vyřešit co nejrychleji vzniklé problémy a učit se z chyb. Každý váš pozitivní hlas je pro nás motorem co nás žene s chutí do další práce. Vaše spokojenost nás hřeje u srdce. Téměř nulové reklamace jsou pro nás znamením, že vše funguje, jak má. Lidská práce má smysl jen tehdy, když z ní je radost a užitek.
Více referencí najdete také na Mařík - bytový servis na Firmy.cz

Děkujeme za vaše ohlasy

2014-03-05
“Rekonstrukce chodby jádra a kuchyně byla firmou pana Maříka provedena na velmi dobré profesionální úrovni, s výsledkem jsme velice spokojeni.”
dusil vaclav
2024-03-29
Pro rekonstrukci bytového jádra jsem si na základě referencí vybrala firmu pana Maříka.Byla jsem velice spokojená.Všichni pracovnici byli vstřícní a hlavně šikovní.Pan Mařík mi vyšel vstříc i s kuchyni ,kde mi narychlo sháněl někoho kdo by mi jí ( mojí neznalostí) sestavil.Velice všem děkuji a určitě využiji až budu dělat zbytek bytu.Firmu pana Maříka můžu jenom doporučit.
Zachová Zuzana
2023-10-21
Firma pana Maříka nám rekonstruovala bytové jádro (koupelnu + WC). S výsledkem jsme spokojeni - splnili naše zadání, ochotně s námi komunikovali před započetím prací i po celou dobu jejich trvání, reagovali na naše dotazy a připomínky a konzultovali všechny nejasnosti. Výsledek je pěkný a vše funguje. Jistou nevýhodou je relativně dlouhá doba rekonstrukce - 6 týdnů - nad níž se pozastavovala řada známých. Nicméně tuto lhůtu nám pan Mařík řekl předem, my jsme s ní souhlasili, byla uvedena ve smlouvě a termín byl dodržen.
Kalendovi
2022-09-05
Od pana Maříka jsme si před lety nechali zrekonstruovat obývací pokoj a po skvělých zkušenostech jsme se na jeho firmu obrátili i teď při kompletní rekonstrukci panelákové kuchyně. Vše opět proběhlo podle plánu a s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Všichni řemeslníci odvedli svou práci kvalitně a profesionálně, jednotlivé fáze na sebe plynule navazovaly. Při prvních konzultacích ochotně poradí a vysvětlí co je třeba. Bezproblémová je i průběžná komunikace, vždy jsme přesně věděli, co a kdy se bude dít a jak to bude probíhat. Firmu pana Maříka mohu vřele doporučit.
Pavel Mlejnek
2022-02-21
Naprostá spokojenost s firmou. Mohu jedině doporučit. Kompletní rekonstrukce bytu proběhla v naprostém pořádku bez komplikací. Pracovníci a i pan majitel firmy jsou velmi milí, vstřícní a ochotni poradit. Macháčková
Macháčková Iva
2021-10-29
Pro rekonstrukci koupelny a WC svého bytu jsem na základě kladných recenzí na internetu oslovil firmu pana Maříka a mohu potvrdit, že realizace dopadla velmi úspěšně. Jako architekt ze zkušenosti vím, že rekonstrukce koupelny a WC je jednou z nejnáročnějších stavebních činností v domě nebo bytě, protože vyžaduje řadu kvalitních řemeslníků a jejich dobrou časovou koordinaci. Tým pana Maříka prokázal znalost problematiky a odvedl kvalitní práci v dohodnutém termínu a v rámci rozpočtu.
Jan Koutský
2019-08-13
Firmu pana Maříka jsem si našel sám přes internet a rozhodl se pro ni na základě množství pozitivních referencí o perfektní spolupráci a dodržení rozpočtu rekonstrukce jako pro mě naprosto zásadního kritéria. Byl jsem mile překvapen, když pan Mařík dorazil do námi vybraného, ještě nezakoupeného bytu a dal nám mnoho tipů a možností řešení rekonstrukce jednotlivých částí bytu. Prováděli jsme kompletní rekonstrukci kromě topení a vše od začátku až do konce během 3 měsíců prací fungovalo perfektně a dle časového harmonogramu jednotlivých prací. Řemeslníci pro pana Maříka pracují dlouho a jsou to profesionálové v každému smyslu. Rychlost a kvalita práce na české poměry dost nevídaná! Navíc perfektní komunikace se všemi řemeslníky při řešení našich požadavků. Děkujeme moc za ochotu a přístup! Pan Mařík nás průběžně informoval o aktualizaci rozpočtu po jednotlivých činnostech a ve finále realita odpovídala plánovanému rozpočtu před rekonstrukcí. Pan Mařík už za léta fungování zná ceny materiálů a prací svých lidí a dokáže částku určit s velkou přesností. Jsem rád, že jsem se mohl na firmu naprosto spolehnout a věnovat se bez stresu i jiným věcem a proto svěřím v budoucnosti další případné práce stejné firmě. Děkuji, Havel
Havel
2019-06-27
Pan Mařík nám dělal kompletní rekonstrukci panelového bytu 3+k.k. která zahrnovala nové bytové jádro, kompletní nové rozvody elektroinstalace, plynu, vody a odpadu (taktéž v návaznosti na kuchyň), dále sádrokartonové práce (podhledy, zesílení příček a pod.), nové podlahy a kompletní malířské a natěračské práce. Na základě jeho rad a zkušeností jsme vybírali i obklady a dlažbu, zařizovací předměty sanitárního vybavení, podlahové krytiny pro obytné místnosti a interiérové dveře. Komunikace s panem Maříkem probíhala průběžně emailem a telefonicky, případně přímo na staveništi. Chtěl bych v této souvislosti zároveň vyzdvihnout i profesionální přístup a bezvadně odvedenou práci všech řemeslníků v jeho týmu. Jednotlivé práce na sebe navazovaly a celá rekonstrukce proběhla podle časového plánu s průběžně kontrolovaným a aktualizovaným rozpočtem. Jsem velice spokojen, byt vypadá perfektně  a já mohu firmu pana Maříka těm, kteří se na rekonstrukci teprve chystají, jen doporučit.
J. Bušek
2019-03-08
Na začátku prosince 2018 jsem se rozhodl pro kompletní rekonstrukci panelákového bytu. Oslovil jsem více firem a poté jsem si vybral firmu pana Maříka. Měl jsem pocit, že o práci má opravdu zájem a má upřímný a férový přístup. Pan Mařík dodržel rozpočet i harmonogram prací, včetně termínu dokončení. Na rekonstrukci se podíleli čeští kvalitní řemeslníci a s panem Maříkem jsem vše pravidelně konzultoval. Se zájmem řešil i detaily, nad kterými by spousta lidí mávla rukou. Firmu pana Maříka doporučuji. Gerhardt
Gerhardt
2018-04-20
Dělal jsem rekonstrukci bytu v panelovém domě, který byl v téměř v původním stavu tak, jak byl před zhruba 40 lety postaven. Kompletní rekonstrukci jsem svěřil panu Maříkovi a jeho firmě a s výsledkem jsem velice spokojen. Pan Mařík navrhl harmonogram prací včetně rozpočtu, kterého se pak celou dobu držel  (a pokud to náhodou nešlo, vždy jsme společně vymysleli vhodné řešení). Firma pana Maříka provedla vystěhování původního zařízení, potom demontáž starého umakartového jádra, kompletní rekonstrukci elektrického vedení, novou koupelnu a WC, do chodeb namontovali podhledy s osvětlením, zrekonstruovali staré zárubně abychom je nemuseli měnit, provedli výmalbu v celém bytě a přípravu pro kuchyň a to celé zvládli za přibližně dva měsíce a s dvěma schůzkami na staveništi (zbytek konzultací proběhl telefonicky, kdy pan Mařík už měl pro mně vždy připravený návrh řešení). Když jsem něco potřeboval já, tak se mi nikdy nestalo, že by pan Mařík telefon nezvedl nebo nezavolal ještě ten den zpět. Takže firmu pana Maříka určitě můžu doporučit, kvalita a spolehlivost se ve stavebnictví až nevídaná. Děkuji Václav Liška
V. Liška
2018-02-06
Žijeme s manželem trvale v Bruntále, jsme majitelé staršího bytu na Praze 4 a tento byt jsme se rozhodli zrekonstruovat. Bez jakékoliv znalosti stavebních firem v Praze jsme si na základě příznivých internetových hodnocení vybrali firmu „Mařík - bytový servis“ na internetové adrese www.stavtesnami.cz. Bylo to šťastné rozhodnutí: slušnost, korektní jednání, dobře zpracovaná administrativa, dodržený rozpočet, dodržený termín opravy – ale hlavně kvalitně řemeslně provedená rekonstrukce bytu. Z Bruntálu jsme jeli do Prahy jen 3x - při předání bytové jednotky k rekonstrukci, při konzultaci o elektroinstalaci a naposledy při předání zrekonstruovaného díla. Pan Mařík umí i rekonstrukce na dálku s podporou e-mailu a mobilu. Firmu „Mařík – bytový servis“ doporučujeme a dodáváme: „www.Stavte s panem Maříkem.cz“.
Lošťákovi
2018-01-07
Pan Mařík nám prováděl kompletní rekonstrukci panelového bytu 3+1, tzn. pokoje, halu, kuchyň, koupelnu a WC, všude nové podlahy, elektro, opravy zdí, dveře do pouzder, podhledy, úpravy příček, velkoformátové obklady, výmalba i tapetování, atd. Bylo na něj spolehnutí a snažil se vždy vyhovět a přidat svou zkušenost. Je to kvalita za rozumnou cenu. Rovněž jeho kolegové řemeslníci byli spolehliví a odvedli všichni kvalitní práci. Děkuji všem. Určitě mohu s klidným srdcem doporučit.
J. Pondělíček
2017-08-22
Firma Mařík provedla rekonstrukci kuchyně v létě 2013, vše proběhlo k mé plné spokojenosti. Letos jsem se rozhodla pro rekonstrukci WC, koupelny, chodby, předsíně a dětského pokoje, včetně nové elektroinstalace, malování atd. Znovu jsem oslovila tuto firmu a dobře jsem udělala.
Alice Jiráčková
2016-09-27
Rekonstrukce bytu jsem se obával. Zkušenosti známých s stavebními firmami byly v naprosté většině velmi negativní. Naštěstí se ukázalo, že i stavební firma může fungovat korektně. Kvalita práce byla na velmi vysoké úrovni. Dodrželi veškeré termíny. Žádné "zapomenuté" položky v rozpočtu - co jsme si dohodli, to se platilo. Navíc pan Mařík nad projektem vždy velmi přemýšlel a v řadě míst dával své návrhy a připomínky, které se ukázaly jako zcela zásadní. Jestli někdo chcete stavět a mít jistotu, že bude práce dobře odvedena za domluvené peníze, tady jste určitě na správném místě.
Martin Šoun
2015-05-29
Na rekonstrukci bytu jsme si poptávala více firem. Pro rekonstrukci jsem si vybrala Firmou Mařík a udělala jsem dobře. Dokonalá spolupráce, rady, doporučení, informace o každé změně, perfektně zpracovaný rozpočet průběžně aktualizovaný. Práce byla odvedena dle harmonogramu a v perfektním stavu. Doporučuji, budete určitě spokojeni.
M.Bartulíková
2015-05-08
Pan Mařík nám dělal rekonstrukci části bytu. Domluvili jsme se na harmonogramu prací, který byl realiatický a přesně dodržen. Dokonalý rozpis změn oproti nabídce, ke kterým při každé stavbě dochází, nám umožňoval dobrou kontrolu nad cenami prací i materiálu. Kdykoli jsme vznesli nějaký dodatečný požadavek, pan Mařík nám ochotně vyhověl. Komunikoval telefonem i mailem, a to i mimo pracovní dobu. Pracuje pro něho několik zkušených a důvěryhodných řemeslníků. Mohu jedině doporučit! Michal Dušek
b106
2014-11-25
S firmou pana Maříka jsme byli naprosto spokojeni, všechno zařídil, vyřešil a vymyslel dle mých veškerých naivních představ, jaké jen mladý člověk o rekonstrukci bytu může mít.V každém případě se mi vždy snažil vyhovět, stejně tak všichni jeho kolegové se kterými jsem se setkala. Firmu můžu vřele doporučit, protože budete mít pocit, že vám úpravy provádí váš letitý rodinný přítel. Serióznost, přístup a upřímný zájem, to je přidaná hodnota pana Maříka.
Irena Kopicova
2014-08-14
Po prvním pokusu s firmou Kamark, kde mi byl předložen o 100% vyšší rozpočet, než jsem udal při zadání projektu, jsem se obrátil na pana Maříka. Pracovníci, které pan Mařík ke mně postupně poslal, byli profesionálové. Od položení koberce na chodbu, před započetím prací, přes nasazení při vlastní práci až po úklid, který vždy po sobě provedli. Nyní koupelna vypadá skvěle a jsem rád, že jsem zvolil pro tuto rekonstrukci právě pana Maříka. Do původního rozpočtu jsem se nakonec vešel. Doporučuji
Miroslav Srbeny
2014-05-19
“Firma Mařík mě zrekonstruovala bytové jádro a provedla novou elektroinstalaci, podlahy, obklady, malování a další potřebné úpravy v mém bytě. Všichni pracovníci odvedli profesionální práci na vysoké úrovni a ochotně přistoupili i k dodatečným požadavkům, které vznikly v průběhu rekonstrukce. Firmu mohu doporučit všem, kteří hledají spolehlivou firmu k úpravám bytů nebo kanceláří ap.”
mirakri
2014-04-17
“Firma Mařík mi zrekonstruovala celý byt,včetně podlah,elektriky a topení.Nesetkal sem se nikdy s firmou,která by měla k práci tak profesionální,kladný a ohleduplný přístup od všech jejich zaměstnanců.Můžu jí všem vřele doporučit.Jan Holkup”
holkup
2014-04-01
“Spolehlivá firma s dlouholetou praxí, dobré je zejména zajištění komplexního servisu, takže není nutno shánět nikoho dalšího. Pracovníci jsou spolehliví profesionálové a zejména slušní lidé, při rekonstrukci koupelny jsem jim nechala klíče od bytu a odjela :-).”
Judita Veselá
2014-03-23
“Firma "Mařík - bytový servis" provedla kompletní rekonstrukci mého bytu 3+kk. Kvalita odvedené práce a celkový výsledek překonává mnohé současné novostavby ve srovnatelné lokalitě (Praha 4 - Budějovická / Pankrác). Pan Mařík je profesionál, jehož zkušenosti z oboru a osobní přístup zaručují ten nejlepší výsledek. Mohu vřele doporučit a případným zájemcům o shlédnutí jeho práce jsem k dispozici. Vlastimil Vinklárek”
Vinklárek Vlastimil
2014-03-22
“Firma MAŘÍK prováděla kompletní rekonstrukci mého bytu včetně stavebních úprav. Mohu potvrdit, že pracovníci jednotlivých profesí byli velmi schopní, pracovití a s profesionálním přístupem. S průběhem i výsledkem rekonstrukce jsem maximálně spokojen a firmu pana Maříka mohu s čistým svědomím doporučit.”
Petr Čihák
2014-03-15
“Přístup pana Maříka byl velmi profesionální, komunikace byla též dobrá. Práce na rekonstrukci koupelny byly odvedeny kvalitně a za rozumnou cenu. Tuto firmu mohu doporučit, sám se chystám jejích služeb využit ještě jednou.”
robert neubauer
2014-03-08
“Mám velmi dobrou zkušenost s rekonstrukcí koupelen a kuchyní ve dvou bytech provedenou firmou Mařík. S výsledkem jsem spokojená a hodlám služeb firmy opět využít. Zdravím Eva Kožuszniková”
Eva Kožuszniková
2014-03-06
“kvalitni a precizni provedeni, profesionalni pristup :)”
zdenka smerdova
2014-03-03
“Vždy spokojeni.Děkujeme za dlouholeté poskytování kvalitních služeb.”
Hritzovi
2014-03-01
“Pokládka vinylové podlahy v celém bytu byla provedena perfektně a k naší velké spokojenosti. Šafratovi”
Alena Šafratová
2014-03-01
“S firmou Mařík jsem velmi spokojena.Firmu jsem již několikrát oslovila v rámci rekonstrukce bytu a jiných stavebních úprav. Poprvé již před 10lety. Odvádí vysoce profesionální práci. Mám výbornou zkušenost a mohu vřele doporučit.Těším se na další spolupráci. Zdravím Ivana Šturmová”
Ivana Šturmová
2014-03-01
“Chtěla bych touto formou poděkovat firmě Mařík za skvělou, profesionálně odvedenou práci při rekonstrukci našich dvou koupelen. Jsme, jak s průběhem rekonstrukce, tak s výsledkem práce nadmíru spokojeni a v budoucnu se těšíme na spolupráci s Vámi při stavbě domu v zahradě od A do Z. Bravo! Jen tak dál! Hlavová”
Renata Hlavova

Jan Koutský 5. září 2021
Pro rekonstrukci koupelny a WC svého bytu jsem na základě kladných recenzí na internetu oslovil firmu pana Maříka a mohu potvrdit, že realizace dopadla velmi úspěšně.
Jako architekt ze  zkušenosti vím, že rekonstrukce koupelny a WC je jednou z nejnáročnějších stavebních činností v domě nebo bytě, protože vyžaduje řadu kvalitních řemeslníků a jejich dobrou časovou koordinaci.
Tým pana Maříka prokázal znalost problematiky a odvedl kvalitní práci v dohodnutém termínu a v rámci rozpočtu.