Fotogalerie

Další naše rozsáhlé galerie můžete shlédnout na www.stavtesnami.rajce.idnes.cz

3D vizualizace
3D vizualizace
Vyobrazené vizualizace představují pouze realizované zakázky a pocházejí výhradně z návrhů Mařík-bytový servis a zpracování studií jeho spolupracovníků a dodavatelů. 3D grafiku z ostatní produkce a inspirační vizualizace můžete vidět na našem Facebooku.
Bytová jádra
Bytová jádra
První bytové jádro jsme zhotovili již v roce 1994 technologií Hebel. Hrubé materiály a vnitřní vybavení,stejně jako obklady a dlažby prodělaly za dvacet let markantní vzestup, ale kvalitní lidská práce je vždy součástí této klasické české problematiky.
Byty
Byty
Postupem času jsme do procesu rekonstrukce bytu zařadili všechny prvky od oken po podlahu. Nastěhování do námi zrekonstruovaného bytu je tak zcela bez problémů. Galerie zahrnuje jak cihlovou, tak panelovou činžovní výstavbu i rodinné domy.
Detaily
Detaily
Fotografie zahrnuje některé detaily, které si zaslouží focení zblízka,aby byla vidět precizní práce řemeslníků a nebo zachycuje zajímavý detail pro vaši inspiraci.

Koupelny
Koupelny
Vytváříme a rekonstruujeme koupelny nejen v nových zástavbách, ale také v zástavbách činžovních domů do roku 1949 . Rovněž se věnujeme přestavbám koupelen v rodinných domech. Zde si můžete prohlédnout některé ze zdařilých projektů, v některých případech včetně zrekonstruovaných toalet.
Kuchyně
Kuchyně
Vyobrazené galerie zachycují buď naši spolupráci s naším výhradním výrobcem nábytku www.mikopa.cz nebo stavební přípravy pro kuchyně jiných výrobců.
Další naše rozsáhlé galerie můžete shlédnout na www.stavtesnami.rajce.idnes.cz